Samsun Teknopark

ÖZGÜR BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

HİZMETLER

E-İHALE

Türkiye geneli tüm ihale ilanları online takip yazılımı

E-HUKUK

Tüm hukuki mevzuat ve içtihat bilgileri online takip yazılımı

E-MUHASEBE

Elektronik fatura ve online muhasebe takip yazılımı

 

E-İHALE

Bu proje, çeşitli yazılım teknikleri geliştirilerek, Türkiye ve Dünya genelinde yapılmış ve yapılacak olan ihalelerin farklı dil ve arayüzlerde güncel olarak yayınlanması ve yazılımın lisanslı kullanımı ile ticari gelir sağlanması amacıyla planlanmıştır.

Türkiye ve Dünya ekonomisinde büyük etkisi olan ihaleli işlerin yayın ve duyuru ağı genişledikçe ve takibi kolaylaştıkça rekabet ortamının güçlenmesi kaçınılmaz olduğundan, bu proje ile hem rekabete katkı sağlanması, hem de bu alanda teknolojik olarak dışa bağımlılığın ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.

Bu projede kullanılacak olan ve farklı projelerde de kullanılmasını planladığımız veri madenciliği ile yazılım ve veritabanı sistemleri geliştirilmektedir.

Proje kapsamında ilgili pazar araştırması yapılmış olup, bu projede hedeflenen arayüz, içerik, veritabanı kapasitesi ve yazılım fonksiyonları bakımından, benzer bir örneğine rastlanmamıştır.

5 farklı web adresinde sadece tasarım farkı olup, tümü Özgür Bilişim ltd.şti. bünyesinde hizmet vermekte ve aynı veritabanına bağlı çalışmaktadır.

www.ihalebilgileri.com
www.ihalebul.com
www.ihaleciler.com
www.ihalehaberbulteni.com
www.kamuihalemerkezi.com

 

E-HUKUK

Bu proje ile, çeşitli yazılım teknikleri geliştirilerek, Osmanlı Devleti’nin yürürlükten kalkmış tüm hukuki mevzuatı ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin güncel hukuki mevzuat bilgileri ile yargı kararlarının eksiksiz ve güncel olarak yayınlanması ve yazılımın lisanslı kullanımı ile ticari gelir sağlanması planlanmaktadır.

Güncel ve mülga mevzuat bilgileri ile yargı kararlarının kolay bir arayüzle web sayfası ve mobil uygulama üzerinden yayınlanması, buna ek olarak gelişmiş bildirim seçenekleri ile güncel mevzuat değişikliklerinin anlık olarak kullanıcılara  iletilmesi hedeflenmektedir.

Yürürlükten kalkmış mevzuat bilgileri, güncel mevzuat ile birlikte tek portalda toplanarak ilgilenen araştırmacılar, gazeteciler, akademisyenler ve bu alanla özel olarak ilgilenen özel ve tüzel kişilere ulaşmakta zorluk çektikleri tüm külliyata kolay bir şekilde ulaşma olanağı sağlanacaktır.

Bu projede kullanılacak olan ve farklı projelerde de kullanılmasını planladığımız veri madenciliği ile yazılım ve veritabanı sistemleri geliştirilmektedir.

Projenin pazar araştırması yapılmış olup, bu projede hedeflenen kolaylıkta, güncellikte ve geniş kapsamda hazırlanan başka bir yazılım örneği bulunmamaktadır.

Hukuki mevzuat, içtihat, avukat rehberi ve hukuk ile ilgili tüm içerikleri aşağıdaki web sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

www.hukukimevzuat.com

 

E-MUHASEBE

Muhasebe sistemi üzerindeki çalışmalarımız, aşağıdaki web sayfası üzerinden devam etmektedir.
Bu adres Özgür Bilişim ltd.şti. bünyesinde hizmet vermektedir.

www.e-muhasebat.com

Firma Bilgileri

Kategori: BİLİŞİM
Telefon: (362) 428-11-21
Web: http://www.ozgur.it